FilmFotoğrafGenelSanatŞiir

Sanal Günlüklerle Reel İzler Bırakmak

 

ilk bloğumu blogcu.com’la hazırlamıştım sanırım bir 4 yıl olmuştur, sonra sözlükler ve sosyalmedyahaber.com girince, blogculuk da 2.planda kaldı en azından mikroblog dediğimiz twitter’da daha aktif olunca blogcu yanımı biraz erteledim.

saidercan.com’da yapmak istediğim şey, sosyal medya teknoloji gündem yazıları yanında, daha çok edebiyat, sanat ve günlük ağırlıklı metinleri daha çok kaleme almak istiyorum. Gerçekten o kadar çok şey var ki yazmak istediğim, bunlar ilerde belki kitap olur ama şimdiden bu sanal günlükleri tutmak gerektiğini düşünüyorum.

Belki ilk etapta sosyal ağ’lara dağılmış, said ercan’ı burada bir araya getirebilir tüm üretimlerimi aynı sayfada toplayabilirim.

yeni şiirler ve yeni makaleleri de burada paylaşmayı umuyorum, kafamdaki bloğu gerçekleştirebilirsem, çok keyif alacağımı düşünüyorum.

burada mümkün olduğunca iş konuşmamak en çok istediğim şey. biraz nefes alayım, soluklanayım, hayatın bana dokunduğu, benim hayata dokunduğum yanlarımı burada kayda geçeyim istiyorum.

inşallah gerçekleştirebilirim.

vira bismillah

diyelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir